Demo Panel Giriş Bilgileri Şunlardır.

T.C Kimlik Numarası : 0850 305 01 30

Şifre için arayınız.

Bu bilgilerle ”Kurumsal İnternet Şubesi” Girişi Yapabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Demo panelde bazı kurum sorguları kapalı olabilir, ihtiyaç duydugunuz kurumları açtırmak için müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri: 0850 305 01 30

Demo Panelde Aktif Olan Menüler

  • Fatura Tahsilatı
  • Kontör Yükleme
  • 9 Taksıtlı Sanal Pos
  • Cep Telefonu Kaskosu
  • Alt Bayilik Açma/Takip Menüsü

Demo Panelde Guvenlık Gerekçesıyle Kapalı Olan Menüler

  • Sigorta Hizmetleri
  • GSM, Telekom Abonelik Hizmetleri
  • Uçak Bileti Satışı
  • Toplu SMS Hizmeti
  • E-Ticaret

 Fatura Tahsilatına ek özellikler eklendi.

1) Fatura Ödeyen Müşterinin Cep telefonuna Otomatik Mesaj Gönderimi.

Müşterinin Cebıne gıden Mesajda Mağaza adınızın reklamı yapılmaktadır.

2) Ödeme Raporlarında Tam Şeffaflık sağlandı, Ödemenin yapılıp yapılamadığı tam olarak görebilme, eğer ödeme bekliyor ise ”BEKLEMEDE” , ödeme yapıldı ise ”ÖDENDİ”, ödeme iptal edildiyse ”İPTAL” olarak NET bir şekilde göstermektedir, bu sayede bayi ödemenin durumunu görebilmektedir. Piyasa firmalarında bu durum herzaman ”ÖDENDİ” yazmaktadır, Bayi ödeme yapılana kadar tereddüt içinde kalmaktadır. MobilKask sizlere şeffaf olarak hizmet sunmaktadır. Bu sistemin en büyük farklarından bir tanesi müşteriyi sms ile bilgilendirmesidir, bu sayede müşterinin bayiye güveni yüzde yüz artacaktır,

* Diğer Eklenen Özellik ise örneğin TEDAŞ abonenin o gun evıne gıttı saatını okudu ve faturasını kesti, Sistem burda devreye giriyor ve müşteriye sizin bayi adınızla SMS gönderiyor, şu kuruma ait falanca faturanız kesıldı, ödemenizi şubemizden ONLİNE yapabilirsiniz diye, Müşteri faturasını nerde ödemesi gerektiği hatırlayacaktır, Fatura taşıma, kaybetme derdine son.

3) Kazanç yapısı değiştirildi. Sistemden kazancınızı haftalık olarak artık toplu olarak alabileceksiniz, bu sayede gözünüze çok küçük gelen komisyonlar birikecek ve toplu para olarak alabileceksiniz.

4) Raporlama sistemi değiştirildi. Yeni sistemde raporlara her an ulaşabileceksiniz.

 Kontör Yükleme Eklendi.

 9 Taksitli Sanal Pos Eklendi.

 Alt Bayi Oluşturma eklendi. Kendi hesabınızdan Sınırsız ALT BAYILIK açabilirsiniz. Alt Bayinizin Tüm işlemlerinden %5 Kazanç elde edebilirsiniz.

 Profil Sayfası Yenilendi. Artık profilinize Resminizi Yükleyebilirsiniz.

 CEP Telefonlarına Kasko Yapabileceksiniz.

Iphone Cep Telefonu Kasko

MOBİLKASK Hizmet Paketlerinde müşterilerilere standart olarak Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Yüksek voltaj, Kavrulma gibi hasarlar sonrasında onarım hizmeti verilirken, Gasp, Kapkaç, Hırsızlık gibi riskleri de teminat altına alınmaktadır. Bu teminatların yanında Danışmanlık, Hukuki danışmanlık, Teknik destek, Teknik servis, Lojistik gibi hizmetler de verilmektedir.